Web Tasarım Hizmetleri

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web tasarımda kurumun kurumsal çizgilerini estetik bir yapıda sergilerken işlevsellik anlamında da ihtiyaçlara karşılık vermelidir.

Responsive Web Tasarım

Responsive web tasarım kullandığınız cihazın ekran boyutlarına göre otomatik olarak şekillenebilen yeni nesil tasarlanan ve kodlanan sitelerdir.

Mobil Web Sitesi Tasarımı

Mobil web siteler adından anlayacağınız gibi mobil cihazlarda yani (işletim sistemi farketmeksizin) tablet ve telefonlarda tam uyumlu çalışan web sitelerdir.

Web Site Güncelleme ve İçerik Geliştirme

İçerik anlamında eksik kalan, sürekli güncelleme gerektiren web siteleri için yıllık güncelleme hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

İnternet Reklamları

Facebook Reklamları

Facebook’un eşsiz demografik hedefleme (ülke/şehir, yaş, cinsiyet, ilgi alanı) seçenekleri sayesinde sadece nitelikli hedef kitleye reklam yapın. Doğru hedeflemeyle marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırırsınız. Facebook reklamlarında aylık bütçenizi belirleyebilirsiniz.

Google AdWords

Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google AdWords sayesinde hepsi mümkün. Google’daki kullanıcılar, sunduğunuz ürün ve hizmetleri tam aradıkları anda işletmenizi bulabilir.

Instagram Reklamları

Instagram reklamları marka algısını yükseltmek ve hedef kitleye en doğru şekilde ulaşmak adına kullanılan bir reklam mecrasıdır. Sosyal medyanın ve dijital gücün potansiyel kitle tarafında büyük bir etkisi vardır. Markanızın müşterilerinize aktif olarak görülmesi ve onları etkileşime yönlendirmesi adına Instagram kullanımı ve Instagram reklamları sizlere yardımcı olacaktır.

Satış oranlarınızı arttırmak, doğru hedeflemeler ile gereksiz maliyetler harcamadan hedef kitlenize markanızı iletmek ve sektörünüze en uygun şekilde Instagram reklamları kurgulamak konusunda profesyonel hareket etmek önemlidir.

Sunucu Altyapımız

Network Altyapımız

Veri Merkezi omurgamıza yedekli olarak Türk Telekom, Vodafone, Turkcell Superonline ve yurtdışı bağlantılarını iyileştirmek için Cogent’den yedekli bağlantılar yapılmaktadır. Standart olarak 2 gigabite kadar otomatik devreye giren ücretsiz firewall’ımız ile müşterilerimizin ddos karşısında sistemlerinde sorun yaşamaması için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz.

Güvenlik Altyapımız

Tüm network cihazlarında ve layer 3 ve 4 katmanındaki saldırılar için Juniper markasını tercih etmekteyiz. Application Firewall, Layer7 tarafında Citrix Netscaler cihazı ile önemli uygulamalarınızı her an ulaşılabilir hale getirmek için network altyapısında ciddi çalışmaları başarı ile sizler sunmaktayız.

Partnerlerimiz
Hızlı bir başlangıç için nasıl yardımcı olabiliriz?